CCH25-S10-C
Panduit Corp
Producto No:
CCH25-S10-C
Fabricante:
Panduit Corp
Descripción:
CBL CLAMP P-TYPE NAT FASTENER
En stock : 2964
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Color Natural
Panel Hole Size 0.203" (5.16mm)
Material Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Mounting Type Fastener
Material Flammability Rating UL94 V-2
Product Status Active
Type Attributes -
Screw Size #10 (M5)
Series -
Type Clamp, P-Type
Panel Thickness -
Length -
Mfr Panduit Corp
Height -
Features -
Bundle Center to Mounting Center 0.460" (11.68mm)
Package Bulk
Width 0.500" (12.70mm)
Material Thickness 0.050" (1.27mm)
Adhesive -
Opening Size 0.250" (6.35mm)