CCH31-S10-C0
Panduit Corp
Producto No:
CCH31-S10-C0
Descripción:
CBL CLAMP P-TYPE BLACK FASTENER
En stock : 649
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Color Black
Panel Hole Size 0.203" (5.16mm)
Material Flammability Rating UL94 V-2
Product Status Active
Height -
Features Weather Resistant
Bundle Center to Mounting Center 0.500" (12.70mm)
Package Bulk
Width 0.500" (12.70mm)
Material Thickness 0.050" (1.27mm)
Adhesive -
Opening Size 0.310" (7.87mm)