CCH50-S10-M
Panduit Corp
Producto No:
CCH50-S10-M
Descripción:
CBL CLAMP P-TYPE NAT FASTENER
En stock : 8950
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Color Natural
Panel Hole Size 0.203" (5.16mm)
Material Flammability Rating UL94 V-2
Product Status Active
Height -
Features -
Bundle Center to Mounting Center 0.590" (14.99mm)
Package Bulk
Width 0.500" (12.70mm)
Material Thickness 0.050" (1.27mm)
Adhesive -
Opening Size 0.500" (12.70mm)