CCH81-S10-C
Panduit Corp
Producto No:
CCH81-S10-C
Descripción:
CBL CLAMP P-TYPE NAT FASTENER
Guía del usuario
Color Natural
Panel Hole Size 0.203" (5.16mm)
Material Flammability Rating UL94 V-2
Product Status Obsolete
Height -
Features -
Bundle Center to Mounting Center 0.810" (20.57mm)
Package Bulk
Width 0.500" (12.70mm)
Material Thickness 0.050" (1.27mm)
Adhesive -
Opening Size 0.810" (20.57mm)