CCS50-S8-C
Panduit Corp
Producto No:
CCS50-S8-C
Fabricante:
Panduit Corp
Descripción:
CBL CLIP P-TYPE NATURAL FASTENER
En stock : 1878
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Color Natural
Panel Hole Size 0.167" (4.24mm)
Material Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Mounting Type Fastener
Material Flammability Rating UL94 V-2
Product Status Active
Type Attributes -
Screw Size #8 (M4)
Series -
Type Clip, P-Type
Panel Thickness -
Length -
Mfr Panduit Corp
Height -
Features -
Bundle Center to Mounting Center 0.600" (15.24mm)
Package Bulk
Width 0.370" (9.40mm)
Material Thickness 0.050" (1.27mm)
Adhesive -
Opening Size 0.500" (12.70mm)