CHF190104CBF500R
Bourns Inc.
Producto No:
CHF190104CBF500R
Fabricante:
Bourns Inc.
Descripción:
RES CHAS MNT 50 OHM 5% 800W
Guía del usuario
Function Power Module
Package / Case Flat Box, Terminator
Secondary Attributes -
Mfr Bourns Inc.
Frequency 0Hz ~ 1GHz