CHF9838CNF500L
Bourns Inc.
Producto No:
CHF9838CNF500L
Descripción:
RES CHAS MNT 50 OHM 5% 250W
Guía del usuario
Function Power Module
Package / Case Flat Box, Terminator
Secondary Attributes -
Mfr Bourns Inc.
Frequency 0Hz ~ 2.2GHz