CPD1480-100M
CODACA
Producto No:
CPD1480-100M
Fabricante:
CODACA
Paquete:
Radial
Descripción:
HIGH CURRENT INDUCTORS FOR AUDIO
En stock : 75
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 14A
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.630" (16.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 8 A
Shielding Shielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.551" L x 0.299" W (14.00mm x 7.60mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Radial
Ratings -
DC Resistance (DCR) 12mOhm Max
Inductance 10 µH