CSBL0640-1R5M
CODACA
Producto No:
CSBL0640-1R5M
Fabricante:
CODACA
Descripción:
HIGH Q VALUE SMD POWER INDUCTOR
En stock : 1000
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 14A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.157" (4.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 11.5 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.272" W (7.00mm x 6.90mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 6.2mOhm Max
Inductance 1.5 µH