CSBL1809-470M
CODACA
Producto No:
CSBL1809-470M
Fabricante:
CODACA
Descripción:
HIGHQVALUE SMD POWER INDUCTOR
En stock : 150
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 9.4A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.350" (8.90mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 6.8 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.760" L x 0.717" W (19.30mm x 18.20mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 38.8mOhm Max
Inductance 47 µH