CSBX1050-150M
CODACA
Producto No:
CSBX1050-150M
Fabricante:
CODACA
Descripción:
HIGH SATURATION POWER INDUCTORS
En stock : 690
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 8.75A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.197" (5.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 5.5 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.441" L x 0.402" W (11.20mm x 10.20mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 29.8mOhm Max
Inductance 15 µH