CSBX1809-220M
CODACA
Producto No:
CSBX1809-220M
Fabricante:
CODACA
Descripción:
HIGH SATURATION POWER INDUCTORS
En stock : 1043
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Current - Saturation (Isat) 17.5A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.362" (9.20mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 11 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.760" L x 0.717" W (19.30mm x 18.20mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 14.1mOhm Max
Inductance 22 µH