CSBX1809-2R7M
CODACA
Producto No:
CSBX1809-2R7M
HIGHSATURATIONPOWERINDUCTORS
En stock : 150
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Current - Saturation (Isat) 50A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.350" (8.90mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 31.5 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.760" L x 0.717" W (19.30mm x 18.20mm)
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 1.82mOhm Max
Inductance 2.7 µH