CSBX1809-470M
CODACA
Producto No:
CSBX1809-470M
HIGHSATURATIONPOWERINDUCTORS
En stock : 150
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Current - Saturation (Isat) 11.5A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.350" (8.90mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 6.8 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.760" L x 0.717" W (19.30mm x 18.20mm)
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 38.8mOhm Max
Inductance 47 µH