CSW65-12/D
TDK-Lambda Americas Inc
Producto No:
CSW65-12/D
Descripción:
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 65W
En stock : 6
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -10°C ~ 70°C (With Derating)
Input Type AC
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 5 -
Voltage - Isolation 3 kV
Minimum Load Required No
Approval Agency CE
Voltage - Output 1 12V
Size / Dimension 4.75" L x 2.50" W x 1.50" H (120.7mm x 63.5mm x 38.1mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 5.42A
Number of Outputs 1
AC Voltage - Input 90 ~ 305 VAC
Series CSW65 (65W)
Power (Watts) 65W
Efficiency 89%