DHP480-24-3
TDK-Lambda Americas Inc
Producto No:
DHP480-24-3
Descripción:
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 480W
Guía del usuario
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -10°C ~ 70°C (With Derating)
Input Type AC
Applications Hazardous Locations, ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 5 -
Voltage - Isolation 3 kV
Minimum Load Required -
Approval Agency CE
Voltage - Output 1 24V
Size / Dimension 5.51" L x 5.34" W x 4.92" H (140.0mm x 135.0mm x 125.0mm)
Product Status Obsolete
Current - Output (Max) 20A
Number of Outputs 1
AC Voltage - Input 340 ~ 576 VAC (3 Phase)
Series DHP480 (480W)
Power (Watts) 480W
Efficiency 91%