CW100505-3N3J
Bourns Inc.
Producto No:
CW100505-3N3J
Descripción:
FIXED IND 3.3NH 840MA 66MOHM SMD
En stock : 16580
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 250 MHz
Q @ Freq 20 @ 250MHz
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 840 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 66mOhm
Inductance 3.3 nH
Package / Case 0402 (1005 Metric)
Frequency - Self Resonant 6GHz