CW100505-47NJ
Bourns Inc.
Producto No:
CW100505-47NJ
Descripción:
FIXED IND 47NH 210MA 830MOHM SMD
En stock : 9072
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 200 MHz
Q @ Freq 26 @ 200MHz
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 210 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 830mOhm
Inductance 47 nH
Package / Case 0402 (1005 Metric)
Frequency - Self Resonant 2.1GHz