DT100PW240C
TDK-Lambda Americas Inc
Producto No:
DT100PW240C
Descripción:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 100W
En stock : 4
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Polarization -
Input Type Cord (Sold Separately)
Applications ITE (Commercial)
Form Desktop (Class I)
Output Connector Power DIN, 4 Pin
Approval Agency -
Input Connector IEC 320-C14
Size / Dimension 6.70" L x 3.35" W x 1.73" H (170.0mm x 85.0mm x 44.0mm)
Product Status Obsolete
Weight 1.6 lbs (725.7 g)
Current - Output (Max) 4.17A
Series DT100-C (100W)
Power (Watts) 100 W
No Load Power Consumption -
Region Utilized International
Cord Length 41.34" (1.05m)
Efficiency Level V
Voltage - Output 24V
Mfr TDK-Lambda Americas Inc
Package Bulk
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC