EFL1K0AF39
STMicroelectronics
Producto No:
EFL1K0AF39
Fabricante:
STMicroelectronics
Descripción:
BATTERY RECHARGE LITH THIN FILM
Guía del usuario
Standard Charge Current -
Termination Style Solder
Discharge Rate 5mA
Battery Cell Size -
Voltage - Rated 3.9 V
Size / Dimension 1.02" L x 1.02" W x 0.01" H (25.8mm x 25.8mm x 0.2mm)