EFL700A39
STMicroelectronics
Producto No:
EFL700A39
Descripción:
BATT LITH THIN FILM 3.9V 700UAH
Termination Style Solder
Discharge Rate 5mA
Battery Cell Size -
Voltage - Rated 3.9 V
Size / Dimension 1.01" L x 1.01" W x 0.01" H (25.7mm x 25.7mm x 0.2mm)