EMC2-33RKI
TT Electronics/Welwyn
Producto No:
EMC2-33RKI
Paquete:
Axial
Descripción:
RES 33 OHM 2W 10% AXIAL
En stock : 48
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Size / Dimension 0.157" Dia x 0.394" L (4.00mm x 10.00mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Discontinued at Digi-Key
Supplier Device Package Axial
Resistance 33 Ohms
Series EMC
Power (Watts) 2W