ERZ-CF2MK121
Panasonic Electronic Components
Producto No:
ERZ-CF2MK121
Descripción:
VARISTOR 120V 200A 2SMD JLEAD
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 108 V
Mounting Type Surface Mount, MLCV
Product Status Obsolete
Varistor Voltage (Typ) 120 V
Varistor Voltage (Max) 132 V
Series ZNR®
Energy 2.5J
Package / Case 2-SMD, J-Lead
Mfr Panasonic Electronic Components
Maximum AC Volts 75 V
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 100 V
Current - Surge 200 A