ES1200/11DSFB
On Shore Technology Inc.
Producto No:
ES1200/11DSFB
Descripción:
CONN TERM STRIP 11CIRC 0.472"
Guía del usuario
Operating Temperature -33°C ~ 105°C
Top Termination Screws
Voltage Rating 300V
Color Natural
Current Rating (Amps) 30A
Mfr On Shore Technology Inc.
Pitch 0.472" (12.00mm)