ES1200/12DSFB
On Shore Technology Inc.
Producto No:
ES1200/12DSFB
Descripción:
CONN TERM STRIP 12CIRC 0.472"
En stock : 1145
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -33°C ~ 105°C
Top Termination Screws
Voltage Rating 300V
Color Natural
Current Rating (Amps) 30A
Mfr On Shore Technology Inc.
Pitch 0.472" (12.00mm)