Hogar / TVS Diodes / ESD1551P4-TP
minImg
ESD1551P4-TP
Micro Commercial Co
Producto No:
ESD1551P4-TP
Paquete:
DFN2020-3L
Descripción:
ESD,15V,DFN2020-3L
En stock : 3000
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 160A (8/20µs)
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency 1250pF @ 1MHz
Voltage - Breakdown (Min) 15.5V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 4500W (4.5kW)
Product Status Active
Supplier Device Package DFN2020-3L
Series -
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 28V
Package / Case 3-UDFN Exposed Pad
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 15V (Max)