Hogar / LED Drivers / FSP320-SZAE(280)MG
minImg
FSP320-SZAE(280)MG
FSP Technology Inc.
Producto No:
FSP320-SZAE(280)MG
Descripción:
LED DRIVER CC AC/DC 57-114V 2800
Guía del usuario
DigiKey Programmable Not Verified
Operating Temperature -40°C ~ 70°C (With Derating)
Voltage - Input (Max) 305VAC
Termination Style Wire Leads
Voltage - Isolation 500 V
Approval Agency CE, cURus, UL
Topology AC DC Converter
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 9.41" L x 3.31" W x 1.67" H (239.0mm x 84.0mm x 42.5mm)
Product Status Obsolete
Current - Output (Max) 2.8A
Ratings IP67
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 90VAC
Series SAE (320W)
Power (Watts) 319 W
Type Constant Current
Efficiency 94%
Voltage - Output 57 ~ 114V