GMA21IG75
QT Brightek (QTB)
Producto No:
GMA21IG75
Fabricante:
QT Brightek (QTB)
Descripción:
2.1" 5X7 DOT MATRIX ANODE COLUMN
Guía del usuario
Internal Connection Common Cathode Row, Common Anode Column
Series GMz21xx75
Configuration 5 x 7
Color Green
Mfr QT Brightek (QTB)
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 3.2V
Package Bulk
Size / Dimension 2.09" L x 1.49" W x 0.33" H (53.10mm x 37.80mm x 8.40mm)