JP131W-L4
Panduit Corp
Producto No:
JP131W-L4
Fabricante:
Panduit Corp
Descripción:
CBL SPRT J-HOOK YELLOW WALL MNT
Guía del usuario
Color Yellow
Panel Hole Size -
Material Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Mounting Type Wall Mount, Fastener
Material Flammability Rating -
Product Status Obsolete
Type Attributes -
Screw Size 1/4" (M6)
Series Stronghold™, J-Pro™
Type Support, J-Hook
Panel Thickness -
Length 2.360" (59.94mm)
Mfr Panduit Corp
Height 3.330" (84.58mm)
Features Slotted for Tak-Ty® Cable
Bundle Center to Mounting Center -
Package Bulk
Width 1.160" (29.46mm)
Material Thickness -
Adhesive -
Opening Size 1.310" (33.27mm)