JP75SBC87-L20
Panduit Corp
Producto No:
JP75SBC87-L20
Fabricante:
Panduit Corp
Descripción:
CBL SUPPORT J-HOOK BLACK BEAM
Guía del usuario
Color Black
Panel Hole Size -
Material Polyamide (PA66), Nylon 6/6; Steel
Mounting Type Beam Mount, Fastener
Material Flammability Rating -
Product Status Active
Type Attributes -
Screw Size -
Series Stronghold™, J-Pro™
Type Support, J-Hook
Panel Thickness -
Length 3.220" (81.79mm)
Mfr Panduit Corp
Height 3.550" (90.17mm)
Features Slotted for Tak-Ty® Cable
Bundle Center to Mounting Center -
Package Bulk
Width 1.160" (29.46mm)
Material Thickness -
Adhesive -
Opening Size 0.750" (19.05mm)