L4T12FR010DER
Ohmite
Producto No:
L4T12FR010DER
Fabricante:
Ohmite
Paquete:
1206
Descripción:
0.01 OHM 1206 0.5% 0.50W
En stock : 1776
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±0.5%
Size / Dimension 0.118" L x 0.063" W (3.00mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient ±75ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Resistance 10 mOhms
Series L4T12
Power (Watts) 0.5W, 1/2W