L4T20FR010FER
Ohmite
Producto No:
L4T20FR010FER
Fabricante:
Ohmite
Paquete:
2010
Descripción:
0.01 OHM 2010 1% 0.75W
En stock : 2370
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Temperature Coefficient ±75ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2010
Resistance 10 mOhms
Series L4T20
Power (Watts) 0.75W, 3/4W