Panduit Corp
Producto No:
LC3-A-C8
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CBL CLIP WIRE SADDLE GRAY ADH
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.6365
$0.6365
10
$0.62605
$6.2605
25
$0.61142
$15.2855
50
$0.59641
$29.8205
100
$0.56658
$56.658
500
$0.551684
$275.842
1000
$0.506958
$506.958
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Color | Gray |
| Panel Hole Size | - |
| Material | Polyvinyl Chloride (PVC) |
| Mounting Type | Adhesive |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | Top Lock |
| Screw Size | - |
| Series | - |
| Type | Clip, Wire Saddle |
| Panel Thickness | - |
| Length | 0.780" (19.81mm) |
| Mfr | Panduit Corp |
| Height | 0.470" (11.94mm) |
| Features | - |
| Bundle Center to Mounting Center | - |
| Package | Bulk |
| Width | 0.750" (19.05mm) |
| Material Thickness | - |
| Adhesive | Rubber Based |
| Opening Size | 0.200" (5.08mm) |
| Base Product Number | LC3 |