LTA120M-054C
NetPower
Producto No:
LTA120M-054C
Fabricante:
NetPower
Descripción:
90-305VAC, 120W CC/CP LED DRIVER
En stock : 4
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
DigiKey Programmable Not Verified
Operating Temperature -40°C ~ 90°C
Voltage - Input (Max) 305VAC
Termination Style Wire Leads
Voltage - Isolation 3.75 kV
Approval Agency CE, cURus
Topology AC DC Converter
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 5.12" Dia x 2.92" H (130.0mm x 74.1mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 2.85A
Ratings IP65
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 90VAC
Series LTA120X (120W)
Power (Watts) 120 W
Type Constant Current
Efficiency 90%
Voltage - Output 27 ~ 54V