MFFA0612R0030FCM
Eaton - Electronics Division
Producto No:
MFFA0612R0030FCM
Paquete:
0612
Descripción:
RES 0.003 OHM 1% 1W 0612
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 170°C
Composition Metal Element
Height - Seated (Max) 0.033" (0.85mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.065" L x 0.120" W (1.65mm x 3.05mm)
Temperature Coefficient ±150ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0612
Ratings AEC-Q200
Resistance 3 mOhms
Series MFFA
Power (Watts) 1W