MO2CT631R114J
KOA Speer Electronics, Inc.
Producto No:
MO2CT631R114J
Descripción:
RES 110K OHM 5% 2W AXIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 200°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.236" Dia x 0.610" L (6.00mm x 15.50mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 110 kOhms
Series MO
Power (Watts) 2W