MOS1CT528R820J
KOA Speer Electronics, Inc.
Producto No:
MOS1CT528R820J
Paquete:
Axial
Descripción:
RES 82 OHM 5% 1W AXIAL
En stock : 5925
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 200°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.118" Dia x 0.354" L (3.00mm x 9.00mm)
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 82 Ohms
Series MOS
Power (Watts) 1W