MOS3CT631R511G
KOA Speer Electronics, Inc.
Producto No:
MOS3CT631R511G
Descripción:
RES 510 OHM 2% 3W AXIAL
En stock : 588
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 200°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±2%
Size / Dimension 0.236" Dia x 0.610" L (6.00mm x 15.50mm)
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 510 Ohms
Series MOS
Power (Watts) 3W