MOSX2CT52A4R7J
KOA Speer Electronics, Inc.
Producto No:
MOSX2CT52A4R7J
Descripción:
RES 4.7 OHM 5% 2W AXIAL
En stock : 1235
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 200°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.157" Dia x 0.472" L (4.00mm x 12.00mm)
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 4.7 Ohms
Series MOS
Power (Watts) 2W