MOSX5CR22J
KOA Speer Electronics, Inc.
Producto No:
MOSX5CR22J
Descripción:
RES 0.22 OHM 5% 5W AXIAL
En stock : 541
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 200°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.354" Dia x 0.965" L (9.00mm x 24.50mm)
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 220 mOhms
Series MOS
Power (Watts) 5W