MP725-100-1%
Caddock Electronics Inc.
Producto No:
MP725-100-1%
Descripción:
RES SMD 100 OHM 1% 25W DPAK
En stock : 1878
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.120" (3.05mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.325" L x 0.320" W (8.26mm x 8.13mm)
Temperature Coefficient -20/ +80ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package DPAK
Resistance 100 Ohms
Series MP725
Power (Watts) 25W