MVR10D330K-S
Meritek
Producto No:
MVR10D330K-S
Descripción:
VARISTOR 33V 1000A DISC 10MM HIG
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Varistor Voltage (Min) 29.5 V
Capacitance @ Frequency 3000 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 33 V
Varistor Voltage (Max) 36.5 V
Series CR
Energy 7J
Package / Case Disc 10mm
Mfr Meritek
Maximum AC Volts 20 V
Features High Surge
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 26 V