NFM15CC222D1C3D
Murata Electronics
Producto No:
NFM15CC222D1C3D
Fabricante:
Murata Electronics
Descripción:
CAP FEEDTHRU 2200PF 20% 16V 0402
En stock : 2736
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Insertion Loss -
DC Resistance (DCR) (Max) 40mOhm
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16V
Thread Size -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Temperature Coefficient -
Height (Max) 0.020" (0.50mm)
Product Status Active
Ratings -
Series EMIFIL®, NFM15
Package / Case 0402 (1005 Metric)
Mfr Murata Electronics
Capacitance 2200 pF
Package Tape & Reel (TR)
Current 1 A