PC087-H25D-C0
Panduit Corp
Producto No:
PC087-H25D-C0
Fabricante:
Panduit Corp
Descripción:
CBL CLAMP P-TYPE BLACK PUSH IN
En stock : 195
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Color Black
Panel Hole Size 0.275" ~ 0.288" (6.99mm ~ 7.32mm)
Material Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Mounting Type Push In
Material Flammability Rating UL94 HB
Product Status Active
Type Attributes -
Screw Size -
Series Pan-Clamp™
Type Clamp, P-Type
Panel Thickness 0.055" ~ 0.140" (1.40mm ~ 3.56mm)
Length -
Mfr Panduit Corp
Height 1.070" (27.18mm)
Features Chemical Resistant, Impact Resistant, Weather Resistant
Bundle Center to Mounting Center 0.894" (22.70mm)
Package Bulk
Width 0.618" (15.70mm)
Material Thickness -
Adhesive -
Opening Size 0.870" (22.10mm)