PCF1/2C332K
KOA Speer Electronics, Inc.
Producto No:
PCF1/2C332K
Paquete:
Axial
Descripción:
LEADED RESISTOR CERAMIC ANTI PUL
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 200°C
Composition Ceramic
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Size / Dimension 0.138" Dia x 0.354" L (3.50mm x 9.00mm)
Temperature Coefficient -900/ -1900ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 3.3 kOhms
Series PCF
Power (Watts) 0.5W, 1/2W