PTMOJ227BT070
Cal-Chip Electronics, Inc.
Producto No:
PTMOJ227BT070
Descripción:
PTANT 20% 6.3V 220UF B LSR 70
En stock : 2000
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Manufacturer Size Code -
Height - Seated (Max) 0.083" (2.10mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 4 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 70mOhm @ 100kHz
Ratings -
Series PT
Type Molded
Package / Case 1411 (3528 Metric)
Mfr Cal-Chip Electronics, Inc.
Capacitance 220 µF