RAVF168DFT130R
Stackpole Electronics Inc
Producto No:
RAVF168DFT130R
Descripción:
RES ARRAY 8 RES 130 OHM 1506
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Applications -
Number of Resistors 8
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Tolerance ±1%
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.157" L x 0.063" W (4.00mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Series RAVF
Power Per Element 62.5mW