RCMS1023701FHS09
Vishay Sfernice
Producto No:
RCMS1023701FHS09
Fabricante:
Vishay Sfernice
Paquete:
Axial
Descripción:
SFERNICE FIXED RESISTORS
En stock : 100
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature 150°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.244" Dia x 0.630" L (6.20mm x 16.00mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 23.7 kOhms
Series RCMS1
Power (Watts) 0.5W, 1/2W