S30A-6011DA
SICK, Inc.
Producto No:
S30A-6011DA
Fabricante:
SICK, Inc.
Descripción:
MEDIUM RANGE SENSOR HEAD
Guía del usuario
Operating Temperature -10°C ~ 50°C
Ingress Protection IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Response Time 60ms
Protection Range 5.5m
Warning Range 49m
Approval Agency CE, cULus
Detection Capability 30mm, 40mm, 50mm, 70mm, 150mm