S30A-7011BA
SICK, Inc.
Producto No:
S30A-7011BA
Fabricante:
SICK, Inc.
Descripción:
LONG RANGE SENSOR HEAD
En stock : 1
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -10°C ~ 50°C
Ingress Protection IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Response Time 60ms
Protection Range 7m
Warning Range 49m
Approval Agency CE, cULus
Detection Capability 30mm, 40mm, 50mm, 70mm, 150mm